Hakkımızda

Baskan Yapı

       Sanayi ve endüstri de teknolojinin akil almaz hızı, günlük yaşamı da etkiledi. Günümüzde artık bir hafta gibi kısa sürelerde dev binalar yapılabiliyor, otomasyona dayalı sistemler ile insanoğlu yerini makinelere bırakıyor. Her sektörde seri üretimi sağlayan yüzlerce makine insanoğlu için çalışıyor. Söz konusu bu makineleşme beraberinde, üründe çeşitliliği ve verimliliği getirdi; Günlük hayatta ihtiyacınız olan bir ürünün raflarda yüzlerce çeşidini görmek mümkün, Hatta farklı ülkelerin üretimine ayni anda ulaşabilmeniz ve ürün karşılaştırması yapabilmeniz de çok kolay oldu. Is hayatinin ve günlük yaşamın problemlerini sizin için minimuma indiren; Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık ürünleri, Alüminyum ve Pvc Aksesuarları, Hırdavat ve Nalburiye gibi ürünlerinde aradığınızı bulabileceğiniz bir firma olmak; BASKAN YAPI 'nın kuruluş amacıdır.

    2016 yılında Antalya da kurulan firmamız, Akdeniz bölgesinde profesyonel satış, pazarlama ağı, satış mağazası ve depoları ile yapı sektöründe malzeme satış, uygulama, inşaat islerinde hizmet vermektedir.

Servisler

ALÜMİNYUM PROFİL VE DOĞRAMA

Yapıştırıcı ve derz dolgu macunları alanında birçok ilklere ve yeniliklere imza atmış olan Çekmiştik, jenerik markasını Bostik ürünleri, geniş dağıtım ağı ile silikon mastik köpük geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

PVC KAPI PENCERE PROFİL VE UYGULAMA

Pencere ve Kapı Teknolojisi söz konusu olduğunda, dünyada nerede olursanız olun mutlaka Roto markası ile karşılaşacaksınız. Böylelikle bizim görevimiz kişiye özel size en iyi hizmeti verebilecek ; güvenlikli, enerji yönetimli ve konforlu aksesuarları sunmaktır.

İNŞAAT TASARIM UYGULAMA

Müşterimizin ihtiyaç ve bütçesine göre kişiye özel hizmetlerimiz prefabrik, ev, villa, işyeri, bina inşaat müteahhitlik, danışmanlık, tasarım ve uygulama yada proje bazında ortaklıklarımız ile gerçekleştirilmektedir. 

TYTAN PROFESSIONAL

PROFESYONEL kullanıcılara konut, ofis ve endüstriyel yapılarda inşaat ve onarım isleri için geliştirilmiş olan geniş bir ürün gamını sunmak üzere tasarlanmış bir markadır:

KORKULUK

Ev , işyeri , otel ve villa gibi mekanlarda , alüminyum korkuluk, paslanmaz korkuluk, alüminyum küpeşte , merdiven korkuluk , Fransız balkon korkuluk , teras korkuluk gibi ürünlerin imalatını, profillerin ve aksesuarlarının satışını yapmaktayız.

NALBURİYE

Nalburiye, hırdavat malzemeleri satışını gelişen hırdavat sektörünün ihtiyaçlar paralelinde büyüyerek nalburiye, teknik hırdavat, is güvenliği v.b. birçok alanda konularının lideri birçok firmanın yetkili satıcısıyız.

İletişim

Lütfen bizimle iletişime geçin